INVENT לאסלות עומדות עם מיכל הדחה חיצוני
הפתרון שמפנה %100 מהריחות באלפי חדרי שירותים בישראל כבר למעלה מ-5 שנים!

הכירו את הדגם החיצוני של אינוונט שמכיל את הטכנולוגיה המהפכנית המפנה ביעילות מוחלטת את כל הריחות וחלקיקי האוויר ישירות לתוך מערכת הביוב. הדגם החיצוני מתאים לאסלות רגילות עם מיכל הדחה גלוי ומאפשר חוויה נעימה נטולת ריחות כבר שנים אצל אלפי לקוחות בישראל, גם אם אין חלון או ונטה בחדר השירותים.

100% יעילות
בפינוי ריחות
מיידי

פעולה
אוטומטית
ושקטה

ניתן להתקנה
על אסלה
קיימת

התקנה פשוטה
ללא צורך בהקמת
תשתיות מיוחדות

אמין לאורך שנים
ללא תחזוקה
שוטפת

אלפי משפחות כבר נהנות מחדרי שירותים ללא ריחות לא נעימים

דגמים מחירים

דגם אוטומטי

הדגם האוטומטי מכיל חיישן שמזהה שמישהו מתיישב על האסלה ומפעיל את המערכת לשאיבת ריחות באופן אוטומטי. לא מתאים לשומרי שבת. מומלץ לשירותי אורחים או בכל מקום שרוצים שזה יפעל אוטומטית.

הובלה והתקנה של טכנאי החברה ניתן לקבל בעלות של 350 ש"ח.

*הכנת נקודת חשמל באחריות הלקוח

3300

דגם ידני

הדגם הידני מופעל ע"י כפתור לד עם תאורה כחולה. כשמתיישבים מפעילים כשקמים מכבים. מתאים לשומרי שבת.

הובלה והתקנה של טכנאי החברה ניתן לקבל בעלות של 350 ש"ח.

*הכנת נקודת חשמל באחריות הלקוח

2700

שאלות ותשובות נפוצות

כן. המכשיר פועל על מתח נמוך של 12 וולט דרך שנאי DC שמחובר לשקע חשמלי. מטרת החיבור הקבוע לחשמל היא מניעת כל תחזוקה על המכשיר כגון החלפת בטריה. בצורה זו ההתקנה מתבצעת בשיטת "התקן ושכח" ללא כל תחזוקה למשך שנים רבות של שימוש בראש שקט.

אם יש לך שקע חשמל קרוב לאסלה, מצוין. במידה ואין לך שקע קרוב (כמו לרוב הלקוחות שלנו) יש לנו שירות בתשלום שבו הטכנאי שלנו יחבר את המכשיר לנקודת החשמל הקרובה .

החיבור מתבצע בצורה חיצונית וללא חציבות בקירות. בעת הגעת הטכנאי לביתך הוא יבחן את חדר השירותים שלך וימליץ לך על הדרך האסטטית ביותר והיעילה ביותר לבצע את ההתקנה.

לאחר אלפי התקנות הטכנאים שלנו מומחים בביצוע החיבור בצורה האסטטית ביותר האפשרית. במקרים רבים ניתן לבצע את ההתקנה בצורה כמעט בלתי מורגשת. מנסיון של אלפי התקנות שבהן בדקנו את שביעות רצון הלקוחות מיד לאחר ההתקנה, ניתן לומר בבטחון שכולם מרוצים מההתקנה המקצועית שמתבצעת.

במונובלוק – המכשיר מתחבר מתחת למיכל ההדחה – ממש בין מיכל ההדחה לבין האסלה נכנסת פלטה דקה אשר מתחברת אל מעבר המים של האסלה. המכשיר עצמו יושב לצד מיכל ההדחה. ניתן לקבוע באיזה צד ישב המכשיר. אנו ממליצים להשאיר לפחות 10 ס"מ מהצד של מיכל ההדחה לטובת ההתקנה. למידות מדוייקות של המכשיר אנא פתח את השרטוט הטכני.

באסלה רגילה – המכשיר מתחבר מתחת למיכל ההדחה בדיוק איפה שעובר הצינור שמוביל מים אל האסלה.

ניתן להסתכל בדף ההתקנה עבור האסלה המתאימה לך.

כן, אין בעיה להתקין את המכשיר בחדר שירותים המשולב עם מקלחת או אמבטיה. המכשיר עמיד מאוד גם בסביבה עם אדים.

למרות שהמכשיר מיועד בעיקר לסילוק ריחות מהאסלה, יש אפשרות להשאירו פועל בחדר עם אדים למשך מספר שעות על מנת שהוא ישאב את האדים מתוך החדר.

הדגם הרגיל עושה קצת רעש בזמן הפעולה – עדיין פחות מונטה רגילה.

הדגם השקט הוא הפיתוח האחרון שלנו ובקושי שומעים אותו. פותח במיוחד לאנשים שרגישים לרעשים ולשומרי שבת.

בנוסף דגם זה עמיד מאוד בפרקי הפעלה ארוכים מהרגיל ומתאים גם למוסדות.

לא. המכשיר אינו מפיץ ריחות. אין צורך במפיץ ריחות כיוון שהמכשיר מונע ריחות לחלוטין בחדר השירותים.

עם זאת, כאשר כבר אין ריחות לא נעימים בחדר השירותים, השימוש במפיצי ריחות הוא הרבה יותר יעיל ונעים – במקום לקבל ערבוב של ריח רע עם ריח טוב אפשר לקבל את הריח הנעים הרצוי בלבד לאורך זמן.

כן. רוב הלקוחות שלנו מנקים את האסלה עם מים וחומרי ניקוי ואין בעיה להעביר סמרטוט רטוב על המכשיר.

כמובן שלא מומלץ לשפוך מים ישירות על המכשיר. אין סכנת התחשמלות כיוון שמדובר על מתח של 12 וולט בדיוק כמו בטריה.

לא. המכשיר אינו דורש תחזוקה בכלל. אין צורך בהחלפת מסננים או כל רכיב אחר. מרגע ההתקנה פשוט להנות מחדר שירותים ללא ריחות למשך שנים.

רבים מלקוחותינו הם שומרי שבת. לקוח שומר שבת בדר"כ יעדיף הפעלה ידנית על פני הפעלה אוטומטית. שומרי שבת מפעילים את המערכת בכניסת השבת, נותנים לה לבצע שאיבת אויר רצופה במשך כל השבת ומכבים את המערכת בצאת השבת. בצורה כזו אין צורך בהדלקה וכיבוי המכשיר במהלך השבת.

כיוון שלמערכת יש חיבור ישיר למערכת הביוב, ישנו שסתום אל חוזר מיוחד אשר מאפשר מעבר אויר אך ורק אל הביוב ולא מאפשר חדירה של אויר ממערכת הביוב אל האסלה. כמובן שהנושא נבדק בקפידה והמערכת עובדת ואמינה למשך שנים.

יועצי העיצוב שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם.
לייעוץ ולרכישה מלאו את פרטיכם:

[contact-form-7 id="3025" title="טופס צור קשר"]

לפרטים נוספים 072-3943733