אסלת אינוונט היא אסלה חכמה שמכילה בתוכה טכנולוגיה חדשנית שיודעת לשאוב את כל הריחות והחיידקים בזמן השימוש ישירות אל מערכת הביוב. האסלה נותנת פתרון מוחלט ומיידי לנושא הריחות בשירותים ללא צורך בונטה לשירותים, ללא צורך בחלון וללא צורך במטהרי אויר למיניהם.

שני מפוחים עוצמתיים ושקטים שעובדים על מתח נמוך של 12 וולט דואגים לשאוב את כל הריחות מהאסלה ומפנים אותם ישירות למערכת הביוב. יניקת הריחות מתבצעת דרך מעברי המים הקיימים באסלה ופינוי הריחות מתבצע אל צינור הביוב המחובר לאסלה. האסלה מצויידת בשסתומי אל חוזר שמונעים חדירת גזים ממערכת הביוב חזרה אל החדר וכן שסתומים שמונעים חדירת מי ההדחה אל המערכת.

באסלה יש חיישנים נסתרים אשר מזהים כאשר מישהו מתקרב לאסלה ומפעילים את מערכת השאיבה מהשנייה הראשונה שמישהו מתיישב על האסלה. ההפעלה והכיבוי הם אוטומטים ללא מגע יד אדם לחוויה היגיינית ונעימה. לשומרי שבת יש בשלט האלחוטי מצב שבת שעוקף את החיישנים ומאפשר הפעלה רצופה בשבת.

האסלה החכמה היא אסלה תלויה ומתאימה למיכלי הדחה סמויים בלבד. אם ברשותך אסלה עומדת עם מיכל הדחה חיצוני, יש לנו מערכות אשר מותקנות על גבי האסלה והופכות אותה לאסלה ללא ריח.

עבור האסלה החכמה נדרש להכין הכנת חשמל במתח נמוך לפי המפרט באתר.

יש מדריך התקנה מפורט שמגיע עם המוצר. כל אינסטלטור יכול להתקין.ההתקנה של האסלה היא כמו כל אסלה תלויה אחרת.

יש מצב שבת מיוחד בשלט שעוקף את החיישנים ומפעיל את מערכת שאיבת הריחות בצורה רציפה לאורך כל השבת.

כן, במרכזיות שתומכות בRF 433HZ , יש אפשרות לתכנת את המערכת דרך הבית החכם.

השלט האלחוטי מאפשר לעבור בין מצבי המערכת: אוטומטי ורציף. כמו כן השלט מאפשר שליטה על עוצמת השאיבה .

כמובן, לכל לקוח ניתנת האופציה להחזר כספי מלא תוך חודש במידה והוא לא מרוצה מיעילות המערכת.