נעים להכיר. אפילו נעים מאוד...

אז איך בכלל חשבנו על הרעיון הזה? אתם בטח חושבים לעצמכם…

הסיפור שלנו נולד כמו כל רעיון ישראלי גאוני, בחדר השירותים. מסתבר שזמן החשיבה הכי יצירתי שלנו מתבצע בתנוחת האדם החושב. יחזקאל שחר, ממציא הפטנט (ואבא שלי במקרה) חשב על הרעיון עוד כשהייתי ילד בדירתנו הקטנה ברמת גן. שירותי האורחים היו ממוקמים מול הסלון והמטבח. מי שמכיר את המצב הזה כבר מבין את כל הסיפור. ובאמת לא צריך להיות גאון, הרי כולנו מכירים את הבעיה. כולנו חיים איתה מיום היוולדנו. כולנו מכירים את אי הנעימויות ולכל אחד מאיתנו יש לפחות סיפור אחד מביך שקשור לנושא.

ובכל זאת, מרביתנו לא עצרנו לרגע לחשוב, למה?. איך זה יכול להיות שבעידן טכנולוגי מטורף שכזה, שבו יותר ויותר דברים נעשים עבורנו בצורה אוטומטית וטכנולוגית מחוץ לעולם חדר השירותים והאמבטיה ובתוך, איך זה יכול להיות שעדיין נשארנו עם הריחות הלא נעימים בחדר השירותים?! האם אין את הטכנולוגיה המתאימה? האם מדובר בבעיה נצחית שאין בכוחו של המדע המתקדם של היום לפתור?

התשובה לצערי היא מאוד מאכזבת. ההמצאה הזו שנקראת אסלה, לא השתנתה כבר הרבה מאוד זמן. לפחות בייעוד המרכזי שלה אם אתם זוכרים מהו. הפונקציה המרכזית של האסלה היא כמובן לפנות פסולת אנוש,  הרי מרגע שהמציאו אותה עלינו דרגה ברמת ההיגיינה ומנענו תמותה ותחלואה עולמית בתחום. עם זאת, האסלה מיום המצאתה ע"י סר ג'ון הרינגטון ב1592 מסוגלת לטפל בפסולת אנוש מסוג מוצקים ונוזלים בלבד. מה עם הגזים? אתם שואלים. ובכן , סר ג'ון הרינגטון לא נתן לזה פתרון ואנחנו חיים איתם מאז. עד שאבא שלי החליט לשים לזה סוף…

אם הגעתם עד לפה אני מניח שכבר הבנתם שלא תקבלו את אודות החברה הסטנדרטי אז כדאי כבר לקרוא עד הסוף.

כמו כל ישראלי עקשן, יחזקאל היה ALL-IN ועשה אין סוף ניסויים והשקיע את כל מה שהיה לו בפטנטים, מחקר ופיתוח וציוד ייצור על מנת להביא את הרעיון הזה לעולם. הרבה שנים לאחר מכן הפתרון הזה עבר אבולוציה מדהימה. מה שהתחיל כפתרון שמורכב על גבי אסלות מונובלוק קיימות (עדיין קיים) ונתן לנו את הזכות לספק את הפתרון שלנו לאלפי ישראלים, ממשיך עכשיו כפתרון של אסלה חכמה שמכילה את כל הטכנולוגיה של שאיבת הריחות בתוכה.

האמת שלא משנה באיזה עטיפה מגישים את הפתרון הזה, להיות מסוגל ביום יום לוותר על ה"תענוג" הזה של הריחות, משפר את היום שלך בצורה ניכרת. וכשמתרגלים לזה, אני מזהיר אתכם, קשה מאוד עד בלתי אפשרי לחזור אחורה.

אז אינוונט זה עסק משפחתי שבו אנו מקבלים את הכוח להמשיך ולפתח ולהמציא, מכם. הלקוחות, האנשים, המשפחות והסיפורים המחזקים שאנו שומעים כל יום.

אנחנו יודעים שה רק עניין של זמן, עד אשר אסלה שואבת ריחות, תהיה הסטנדרט בכל חדר שירותים בעולם. נשמח מאוד אם תצטרפו אלינו ונשמח לשמוע את דעתכם בכל מקרה.