ונטה לשירותים: מה עושים כאשר אין אפשרות להתקין בשירותים ללא חלון?

הי זה תומר מאינונט והיום רציתי להסביר מה עושים כאשר אין אפשרות להתקין ונטה בחדר שירותים שהוא ללא חלון.

למרות שפעם זה היה מאוד נפוץ , תתפלאו אבל גם היום מתכננים ובונים חדרי שירותים בלי חלון ובלי איורור. לפעמים חדר השירותים ממוקם ממש באמצע הבית בלי שום אפשרות לאוורור החדר.בדר"כ במקרים אלו חדר השירותים קרוב לאזורי מחיה כמו הסלון, המטבח או פינת האוכל וזה כמובן יוצר חוסר נעימות לא רק בכניסה וביציאה מחדר השירותים אלא גם לסביבה הקרובה ולכל מי שנמצא שם.

מתקשרים אלינו כל יום אנשים רבים וגם קבלנים עם הבעיה הזו. החלופה היחידה שלהם היא לבנות תשתיות מסובכות של תעלות שחוצות את כל הבית ולעיתים קרובות מחייבות הנמכות תקרה ושינויים משמעותיים באזורי מחיה מרכזיים בבית . והכל לטובת יצירת אוורור לחדר השירותים.

ונטה לשירותים

לעוד מידע על ונטה לשירותים לחץ כאן!

החדשות הטובות הן שאם בחדר השירותים המדובר מותקנת אסלה רגילה עם מיכל הדחה חיצוני אז יש פתרון הרבה יותר קל, נוח ואפקטיבי .

המכשיר החדשני שפיתחנו מורכב על גבי האסלה הקיימת בבית שלך ומונע לחלוטין ריחות לא נעימים בחדר השירותים. אין צורך בחלון, קיר חיצוני או תשתיות מסובכות. כל מה שהמכשיר הזה צריך הוא חיבור לתשתית הביוב שקיימת מאחורי כל אסלה. לקבלנים מן הסתם זה חוסך הוצאות על תשתיות יקרות ומסובכות, לדייר זה נותן פתרון אפקטיבי יותר מונטה וחוסך שינויים בשאר הבית.

פרטים נוספים אפשר לקבל פה באתר שלנו.

מקוה שעזרתי, תודה ויום נעים.

2019-06-04T12:31:12+03:00 By |