האסלה של דור העתיד: איך זה עובד?

בכתבה קצרה זו אסקור באופן טכני כיצד עובדת המערכת לפינוי ריחות וכיצד היא מצליחה לטפל באופן מוחלט בריחות באסלה.

איך ומתי המערכת מתחילה לפעול

במצב אוטומטי חיישן התנועה שעובד בטכנולוגיית גלי מיקרו, מצוי בתוך המוח של המערכת בפנים האסלה, מזהה תנועה בקירבת האסלה ומפעיל את המערכת בצורה אוטומטית ללא מגע יד אדם.

ניתן להפעיל ולכבות את המערכת בצורה ידנית באמצעות השלט האלחוטי שמגיע עם האסלה.

מצב הפעולה הרציף מיועד בעיקר לשומרי שבת ועוקף את החיישן כך שלא יהיו הפעלות וכיבויים של המערכת , לחלופין המערכת פועלת באופן רצוף עד לכיבוי שלה.

המצב האוטומטי מלווה בתאורה כחולה ומצב הפעולה הרצופה מלווה בתאורה ירוקה.

בכל מקרה העקרון החשוב ביותר הוא שהמערכת לשאיבת הריחות עובדת עוד לפני שהמשתמש מתיישב על האסלה והרבה לפני הדחת האסלה.

שאיבת הריחות מהאסלה

אינוונט מטפלת בריחות בצורה כל כך יעילה הודות לעקרון מאוד פשוט. הריחות נשאבים מחחל האסלה לפני שהם מצליחים להתפשט לחלל החדר. ברגע שהריחות מתפשטים לחלל החדר כבר אין אפשרות לטפל בהם בצורה יעילה ומיידית. זו הסיבה ששאר הפתרונות בשוק אינם מצליחים לטפל בבעיה ביעילות.

זוג מפוחים עוצמתיים ושקטים שעובדים על מתח נמוך מבצעים את שאיבת הריחות מחלל האסלה. עוצמת השאיבה מחליפה את תכולת האסלה כל 2 שניות ומייצרית מצב שגם בתנאים הקשים ביותר אין התפשטות של ריחות מחוץ לאסלה. התוצאה היא שהמשתמש לא מריח כלום בכל זמן השימוש וכן כל מי שיבוא אחריו.

סילוק הריחות למערכת הביוב

יש פתרונות בשוק ששואבים את האויר מהאסלה אך מחזירים אותם לחלל החד לאחר שעברו במסנן פחם פעיל. התוצאה היא יעילות חלקית בלבד בפינוי הריחות וכן צורך בתחזוקה שוטפת.

האסלה של אינוונט מפנה את הריחות למקום שכל פסולת האנוש הולכת אליו – מערכת הביוב. ובכך מייצרת מצב שהריחות מסלוקים אל מחוץ לבית בצורה הנכונה והאפקטיבית ביותר בניגוד לונטות, מפוחים ותעלות שמנסים לפנות את האויר אל מחוץ לבית בצורה לא יעילה.

כל המערכת בנויה בצורה פשוטה וגאונית תוך שימוש בתשתיות הקיימות ומיועדת לפעול שנים רבות ללא תחוזקה שוטפת.

שתפו:

Facebook
WhatsApp