איך נפטרתי מהונטה ומטהרי אויר בשירותים ועברתי לINVENT

לצערנו לאחת הפעולות הבסיסיות בחיים מצטרף אורח בלתי רצוי. עד כמה שלא ניסינו להפטר ממנו עם מטהרי אויר ומבשמים למינהם, ונטה לשירותים ואפילו חלון, הוא עדיין מסרב לעזוב. בואו נודה באמת – כלום לא עוזר לריחות בשירותים.

כל התרסיסים למיניהם, ידניים או אוטומטים, בריח ורדים, לבנדר, וניל צרפתי או ניחוח ים – הם באמת נעימים ומקסימים. כשמריחים אותם לבד. אבל תצרפו אליהם ריח של עדר פרות אחרי צ'ונט של שבת, ותקבלו קוקטייל קטלני שלא בטוח שלזה התכוונו מהנדסי הריח באיר ויק.

ריח של עדר פרות

קצת פרטיות בבקשה!

אז קבלו את הסיטואציה: אתם הולכים למקום היחידי בבית שבו יש לכם כמה דקות של שקט ו"פרטיות"  לעשות את מה שרק אתם רוצים לדעת שאתם עושים, והוא, "האורח", ברוב חוצפתו מצטרף. אז אתם עוצרים את הנשימה לכמה דקות (תלוי אם אתם בפייסבוק או קוראים כתבות מוזרות בנייד). ואז מגיע הרגע שצריך לצאת….שיט. האורח הלא רצוי עדיין פה.

קצת פרטיות

טוב אי אפשר לחכות פה לנצח נכון? כבר עוד מעט מכריזים עליכם נעדרים… אז מנסים לסלק את ה"אורח" בעזרת ריסוס אחד או שניים. או שלוש, תלוי בעוצמת היציאה, וזהו נכון? חח, על מי אנחנו עובדים? כאלו כל מי שיכנס אח"כ ויריח את הקוקטייל החדשני שנוצר לא יבין איזה מלחמה הייתה פה…מביך.

ונטה קטנה ונגמר העניין

אבל לא אצלכם! אתם הייתם מספיק "חכמים" ועשיתם ונטה לשירותים עוד לפני שנכנסתם לבית. נכון, הייתם צריכים לעשות תעלות והנמכות תקרה בכל הבית כולל בחדר השינה וזה לחלוטין הרס את כל העיצוב שרציתם, אבל זה היה שווה כי עכשיו החוויה היא שונה לחלוטין. 

עכשיו במקום לסבול רק מהריח במהלך השימוש סובלים גם מהרעש הנפלא שהונטה פולטת שגורם לכם לתהות איך זה שהיא עושה כזה חור בראש ועדיין לא מצליחה לעשות משהו בנוגע לריח?!

תפתח חלון, אהוב ליבי

מי צריך ונטה?! אם האדריכל היה ממש תותח הוא מראש תכנן חלון בשירותים. זה בטוח פותר הכל. פותחים חלון וכמה שניות הכל מתאוורר. הרי האויר באופן טבעי תמיד שואף ללכת החוצה ולא קורה אף פעם מצב שמשב אויר מבחוץ מכניס את כל הצחנה אל שאר הבית – לדוגמה הסלון, חדר שינה או המטבח. חוץ מזה שבחורף בכלל לא שמים לב לריחות בגלל הקור המקפיא שנכנס כשפותחים את החלון.

אז מה עושים?!

מה עושים? מתרגלים, הרי זו בעיה שיש לכולם! לכל האנושות עוד מתחילת הימים, מה יש עוד לעשות?

אז זהו שיש, שמהיום יש כבר פתרון שמונע מראש 100% מהריחות, לא שמעתם כבר? במקום להמשיך לרסס ולסבול מהונטה אפשר להשתמש בטכנולוגיה חכמה שלא הכרתם ולהתקדם קצת בחיים. תחשבו על זה כמו על סלקטור במועדון שלא נותן לאורחים לא רצויים להכנס בכלל לחדר השירותים.

מעניין? כנסו לפה ללמוד עוד על אינוונט: invent.co.il

שתפו:

Facebook
WhatsApp